logo-przedpokoje.png

Witamy w sklepie producenta mebli AllHall

Tu jesteś: Strona główna » INSPIRACJE » Wieszaki do przedpokoju - inspiracji ciąg dalszy

kolekcje.png

KOLEKCJE

Przejdź do działu »

produkty.png

PRODUKTY

Przejdź do działu »

proc-red-65-72.jpg

OUTLET

Przejdź do działu »

banery-pp-promocja-50-70m.jpg

Wieszaki do przedpokoju - inspiracji ciąg dalszy

« Powrót

Wieszak do przedpokoju to jeden z najbardziej funkcjonalnych mebli w całym domu. Przez ponad pół roku korzystamy z niego kilka razy dziennie, a tylko nieco rzadziej wiosną i latem. Dziś przedstawiamy drugi odcinek serii prezentującej wieszaki do przedpokoju (pierwszą część możecie znaleźć tutaj). Odpowiednio dobrany wieszak do przedpokoju może całkowicie odmienić to pomieszczenie. Producenci i projektanci proponują nam prawdziwe dzieła sztuki, zaskakujące pomysłowością, forma i kolorem.  Dziś za pomocą tego pozornie nudnego mebla możemy uzyskać niesamowity efekt - manifestując swoje zainteresowania i wyrażając charakter. Pamiętajmy jednak, że dobrze skonstruowany wieszak powinien sam nas szukać i to powinno determinować jego wybór.

High-Q to designerska linia marki ALLHALL. Wszystkie produkty tworzone są na indywidualne zamówienie. HQ  to meble inspirowane wyrafinowaną prostotą japońskiej poezji haiku. Wieszaki do przedpokoju wyróżniają się oszczędną formą i najwyższej jakości materiałami. Ta unikalna propozycja skierowana jest dla prawdziwych koneserów - doskonale sprawdza się w budownictwie postindustrialnym. Cała kolekcja High-Q jest dostępna w naszym sklepie internetowym.

  • Designerskie wieszaki do przedpokoju z kolekcji High-Q marki ALLHALL

Kolejny wieszak to propozycja dla wszystkich majsterkowiczów. Za projekt odpowiada Dominic Wilcox, który przygotował go na wystawę KKoutlet. Ideą wystawy było drugie życie przedmiotów codziennego użytku. Zapraszamy na stronę internetową dominicwilcox.com, gdzie można zobaczyć wieszaki do przedpokoju w kształcie pędzla malarskiego oraz inne ciekawe przedmioty.

  • Wieszaki do przedpokoju w kształcie pędzla malarskiego

Dart to jedna z klasycznych gier barowych, potocznie zwana rzutkami bądź lotkami. Celem gry jest trafienie w jak najwyżej punktowane pole na tarczy.  Wieszak do przedpokoju w tym klimacie to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Sprawdzi się również w pokoju rozrywkowym bądź biurze. Wykonany z solidnej stali, mocowany do ściany za pomocą śruby. Projektant to Antonio Chrisp. Cena takiego wieszaka to w przybliżeniu to 20 dolarów, blessthisstuff.com.

  • Wieszak do przedpokoju w kształcie lotek do darta

Kolejną propozycję polecamy nie tylko wszystkim pracoholikom. Wieszak do przedpokoju imitujący duży spinacz biurowy to pomysł niebanalny.  Wygodnie zawiesisz na nim płaszcz, torebkę oraz szalik. Dyskretna forma i nowoczesny design gwarantują dobre wrażenie. Wykonany ze stali, kosztuje niecałe 40 dolarów, do nabycia w sklepie incrediblethings.com.

  • Wieszak do przedpokoju w kształcie spinacza biurowego

Unia Europejska - dofinansowania

Dołącz do nas!

Zgadzam się na politykę prywatności serwisu