logo-przedpokoje.png

Witamy w sklepie producenta mebli AllHall

Tu jesteś: Strona główna » INSPIRACJE » Meble do przedpokoju - miejsce do siedzenia

kolekcje.png

KOLEKCJE

Przejdź do działu »

produkty.png

PRODUKTY

Przejdź do działu »

proc-red-65-72.jpg

OUTLET

Przejdź do działu »

banery-pp-promocja-50-70m.jpg

Meble do przedpokoju - miejsce do siedzenia

« Powrót

Meble do przedpokoju - miejsce do siedzenia

Przedpokój to pomieszczenie, w którym w godzinach rannych jednocześnie może przebywać nawet cała rodzina. Pośpiech, nerwowe spojrzenia na zegarek, dzieci, którym trzeba pomóc założyć buty - twoja porcja horroru na początek dnia. Przedpokój jako swoiste centrum logistyczne wymaga odpowiedniego wyposażenia. To funkcjonalność jest podstawową cechą, która powinna charakteryzować meble do przedpokoju. Dziś wspólnie zorganizujemy miejsce do siedzenia. Przestrzeń, dzięki której sprawniej pokonacie ten poranny bieg z przeszkodami.

 

Przedpokój pełen poduszek

Na początek bardzo efektowane, a zarazem proste i niedrogie rozwiązanie. Możecie wykorzystać stare meble do przedpokoju np.  zapomnianą ławkę, która czasy świetności ma dawno za sobą lub wiklinowy fotel. Będą potrzebne nam poduszki, dużo poduszek. Tu macie pełną swobodę działania - szukamy ciekawych kolorów, wzorów i kształtów. Doskonały efekt uzyskamy gdy poduszki będą tworzyły spójną całość z wybranym elementem aranżacji lub też gdy będą się wyraźnie odcinały od reszty pomieszczenia. Ważne jest w jakim stylu macie urządzony przedpokój - np. koronkowe wykończenia posują do wnętrz rustykalnych, z kolei poduszki z motywami retro doskonale sprawdzą się w przedpokoju w stylu pop-art.

  • Odpowiednio dobrane poduszki mogą odmienić obliczę najbardziej pospolitego mebla, źródło: easyliving.co.uk

  • Poduszki, wilkinowe dodatki, stara ławka - efektowna i niedroga aranżacja, źródło: laurenleonardinteriors.com

Przedpokoje z funkcjami schowka

Przedpokój często służy nam jako schowek. Gdy nie mamy pomysłu co zrobić z danym przedmiotem, ląduje on w korytarzu. Efekt? Bałagan nie do okiełznania - przytłaczające zagracenie, które nawet po gruntowny sprzątaniu odradza sie w kilka chwil niczym feniks z popiołów. Gdzie w tym magazynie rzeczy wszelkich zmieścić miejsce do siedzenia? Ciekawym i skutecznym rozwiązaniem są meble do przedpokoju posiadające cechy garderoby. Takie meble łatwo można łączyć w zestawy - wyodrębnienie indywidualnej przestrzeni dla każdego z domowników uporządkuje codzienne funkcjonowanie przedpokoju. Z kolei wiklinowe koszyki doskonale sprawdzą się jako przechowalnia pasków, apaszek, ręczników, a nawet torebek.

  • Wieszak i ławka do przedpokoju z miejscem na wiklinowe kosze, źródło: applevalleygirl.blogspot.com

  • Meble do przedpokoju z funkcją garderoby można łatwo łączyć w funkcjonalne zestawy, źródło: brooksandfalotico.com

Mały przedpokój, a miejsce do siedzenia

Doświadczenie uczy nas, że mały przedpokój wymaga dużego wysiłku, który trzeba włożyć w jego aranżację. Ławka do siedzenia w pomieszczeniu tej wielkości może utrudnić przemieszczenie się z pokoju do pokoju. Małe przedpokoje wymagają rozwiązań stworzonych specjalnie na ich potrzeby. Warto kupić meble do przedpokoju, które łączą w sobie funkcję siedziska, z funkcją szafki na buty lub komody. Ciekawe rozwiązanie proponuje marka ALLHALL - straponten, czyli rozkładane krzesełko montowane do ściany, które po złożeniu nie zajmuje cennego miejsca.

  • Kolekcja ALLHALL Twist z rozkładanym siedziskiem do przedpokoju

  • Kolekcja ALLHALL L`hombre, w skład której wchodzi komoda z funkcją siedziska

Ławka i lustro do przedpokoju

Połączenie ławki z lustrem do przedpokoju to propozycja dla tych, którzy posiadają szafę wnękową lub wydzieloną garderobę. Uzyskujemy w ten sposób przestronne i funkcjonalne wnętrze. Kluczowe dla całej aranżacji jest zdobycie niepowtarzalnego lustra - dzięki czemu przedpokój będzie czarował twoich gości.

  • Lustro połączone z ławką do przedpokoju to ciekawa propozycja dla przestronych pomieszczeń, źródło: simplifiedbee.blogspot.com

Ławka do przedpokoju z karnistrów na benzynę

Na koniec, w ramach ciekawostki, przedstawiamy wam ławkę do przedpokoju wykonaną z karnistrów na benzynę. Została ona zaprojektowana przez Anne-Marie Midy oraz Jorge Almada ze studia Casamidy, które od 1998 roku wytwarza designerskie meble przy użyciu tradycyjnych, artystycznych metod.

  • Ławka do przedpokoju wykonana z karnistrów na benzynę, źródło: easyliving.co.uk

Unia Europejska - dofinansowania

Dołącz do nas!

Zgadzam się na politykę prywatności serwisu